Bayer – Priorin Shampo

1,350 Lekë

Shampo për rënien dhe forcimin e flokut.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Shampo Priorin Extra plotëson mjaft mirë kapsulat. Përmbajtja që ka shampo, ndikon në një kujdes të butë por intensiv për flokun tuaj. E furnizon flokun me lëndet ushqyese të nevojshme dhe i jep shkëqim dhe volum.

Mënyra e përdorimit

Aplikim topik. Apliko një sasi të vogël shampoje në flokët e lagur dhe masazho lehtë. Mbas formimit të shkumës lejoje të veprojë për rreth 2-3 minuta dhe shpëlaje me ujë të rrjedshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bayer

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bayer – Priorin Shampo”

LART