Bayer – Priorin Extra

4,950 Lekë

Shtesë ushqimore për rënien e flokëve.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Priorin Extra ndikon tek qelizat e flokut dhe ndihmon në rritjen e flokut, duke e furnizuar me lëndët e nevojshme ushqyese.

Kjo mundësohet nga përbërja që ka:

 • Ekstrakt meli: baza kryesore e përmbajetjes së kapsulave Priorin Extra është permbajtja e melit që përftohet në mënyrë shumë të veçantë. Meli përmban një sërë vitaminash dhe mineralesh dhe në veçanti sasi të mëdha silikoni.
 • Vitamina B5: kryesisht mbështet rinovimin e qelizave
 • Cisteine: aminoacidi cisteine është subastancë natyrale e përbërjes së flokut (keratines)
 • Biotina: biotina ndikon për të pasur flokë të shëndetshëm.

Doza e rekomanduar

Dy kaspula në ditë, preferohet një pas mëngjesit dhe një pas drekës për 3 muaj. Në fazën e mirëmbajtjes rekomandohet një kapsulë në ditë për një muaj.

Firma

Bayer

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

2 capsules. Include: millet extract 420 mg L-cysteine ​​6 mg Vitamins: Biotin 200 mcg (400%), pantothenic acid, 27.6 mg (460%)% of the recommended daily intake.
Ingredients: medium – oil wheat germ extract, millet, thickener – beeswax yellow, pantothenic acid (calcium D-pantothenate) emulsifier – lecithin, L-cysteine, stabilizer – magnesium oxide, biotin, coating composition: gelling agent – gelatin, humectant – glycerol, water and dyes.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bayer – Priorin Extra”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART