Bausch+Lomb – Artelac Splash MDO, pika për sy zbutëse dhe hidratuese

1,300 Lekë

10ml

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Artelac Splash MDO – pika për sy zbutëse dhe hidratuese me sistem kontrolli për një përdorim të sigurtë.

Artelac Splash MDO ështe një solucion për sy pa konservantë që përmban 0,24% acid hialuronik i cili hidraton sytë e thatë, të lodhur dhe të stresuar. Rifreskon dhe qetëson sytë e thatë në mënyrë natyrale dhe largon simptomat e lidhura me sytë e lodhur e që lotojnë.

Artelac Splash MDO është i përshtatshëm për të njomur dhe hidratuar lentet e kontaktit gjatë përdorimit, duke përmirësuar ndjeshëm komfortin gjatë gjithë ditës. Control Grip System garanton një përdorim të sigurtë dhe një dozim preciz të pikave në sy.

Pas hapjes, Artelac Splash MDO mund të përdoret për 6 muaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një pikë Artelac Splash MDO në sy sipas nevojës. Produkti mund të përdoret çdo ditë dhe sa herë ju të keni nevojë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bausch + Lomb

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

10ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bausch+Lomb – Artelac Splash MDO, pika për sy zbutëse dhe hidratuese”

LART