- 10%

Bambo – Soothing Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 890 Lekë.Current price is: 801 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Krem qetësues i cili ndihmon në mbrojtjen e lëkurës së foshnjës tuaj nga lagështia e tepërt dhe është perfekte për pjesën e poshtme të trupit dhe fytyrën e ndjeshme të bebeve. Kremi ka një përmbajtje të lartë të lipideve prej 38% dhe krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë për ta mbajtur atë të butë dhe të qetë. Kremi qetësues është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum ose ngjyrues.
Ky produkt është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë bimore. Certertifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic– zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të zbutur lëkurën e thatë ose të irrituar. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Përbërësit
Aqua, Cocos Nucifra oil, Aloe Barbadensis leaf extract, caprylic/capric triglyceride, butyrospermum parkii butter, glycerin, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, zea mays starch, prunus Armeniaca kernel oil, polyglyceryl-3 diisostearate, hydrogenated castor oil, magnesium sulfate, levulinic acid, sodium levulinate, sodium hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
1 përshtypje për Bambo – Soothing Cream
 • Arda D. (blerës i verifikuar)

  Produkti e acaroi edhe me teper ne pjesen e fytyres ndersa ne pjesen e poshtme te trupit ( kofshet ) i zbuti por nuk u permiresuan .

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART