- 10%

Bambo Nature – Sunny Day Mineral based sunscreen (SPF 30)

2,511 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature Sunny Day krem mbrojtës me bazë mineralesh, 100 % natyral. I krijuar specifikisht për lëkurën e ndjeshme të bebeve. Përmban mineralin jo toksik titanium, i cili luan rolin mbrojtës ndaj rrezeve të dëmshme UV. Kremi luan rolin e një barriere mbrojtëse, duke rezistuar deri në 80 minuta në ujë.

 • Testuar dermatologjikisht. Miqësor me lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të bollshme dhe të barabartë 15 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni çdo dy orë dhe pas çdo larjeje.

Për fëmijët nën 6 muaj rekomandohet këshillim me mjekun.

Firma

Bambo Nature

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

SPF

30

Bambo Nature Sunny Day krem mbrojtës me bazë mineralesh, 100 % natyral. I krijuar specifikisht për lëkurën e ndjeshme të bebeve.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bambo Nature – Sunny Day Mineral based sunscreen (SPF 30)”

LART