Zbritje

Bambo Nature – Pelena

(5 përshtypje mbi produktin)

855 Lekë1,282 Lekë

Në 7 madhësi:

 • 0 : 1-3kg (24 pelena)
 • 1 : 2-4kg (22 pelena)
 • 2 : 3-6kg (30 pelena)
 • 3 : 5-9kg (28 pelena)
 • 4 : 7-18kg (24 pelena)
 • 5 : 12-22kg (22 pelena)
 • 6 – 18-30kg (20 pelena)

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.
Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.

 • Super përthithëse
 • Super e hollë
 • Pa skuqje dhe irritime
 • Pa rrjedhje jashtë pelenës
 • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

0 (1-3kg), 1 (2-4kg), 2 (3-6kg), 3 (5-9kg), 4 (7-18kg), 5 (12-22kg), 6 (16-30kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Bambo Nature – Pelena
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Jane pelenat me te mira per bebe

 • Gerta M. (blerës i verifikuar)

  Absolutisht te rekomanduara.

 • Erisa M. (blerës i verifikuar)

  I rekomandoj 100%

 • Erlinda G. (blerës i verifikuar)

  Super

 • .

  Me te mirat per lekure pa skuqje dhe irritime

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART