Zbritje

Bambo Nature – Pelena

(7 përshtypje mbi produktin)

855 Lekë1,215 Lekë

Në 7 madhësi:

 • 0 : 1-3kg (24 pelena)
 • 1 : 2-4kg (22 pelena)
 • 2 : 3-6kg (30 pelena)
 • 3 : 5-9kg (28 pelena)
 • 4 : 7-18kg (24 pelena)
 • 5 : 12-22kg (22 pelena)
 • 6 – 18-30kg (20 pelena)

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.
Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.

 • Super përthithëse
 • Super e hollë
 • Pa skuqje dhe irritime
 • Pa rrjedhje jashtë pelenës
 • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

0 (1-3kg), 1 (2-4kg), 2 (3-6kg), 3 (5-9kg), 4 (7-18kg), 5 (12-22kg), 6 (16-30kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 4.56
  vlerësime
 • 5 Yje
  89%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  11%
7 përshtypje për Bambo Nature – Pelena
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Jane pelenat me te mira per bebe

 • Gerta M. (blerës i verifikuar)

  Absolutisht te rekomanduara.

 • Erisa M. (blerës i verifikuar)

  I rekomandoj 100%

 • Erlinda G. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Melina L.

  Me te mirat per lekure pa skuqje dhe irritime

 • Ina M. (blerës i verifikuar)

  Nuk e di pse ka ndryshuar cilesia e pelena e te Bambo ne krahasim me para 1 viti qe i kam perdorur per here te pare cunit, tani i skuqet pjesa pas e kurrizit qe haset me pelenen ☹️ Ne fillim mendova mos nga vapa por kur kam nderruar marke nuk ka ndodhur e njejta gje. Me vjen keq qe ka ndryshuar cilesia sepse kane qene pelenat tona te preferuara qe prej lindjes. Tani te preferuarat dhe qe na rrijne mire me lekuren jane BB ecologic ose Trudy 🥰

 • Migena L. (blerës i verifikuar)

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART