Zbritje

Bambo Nature – Letra të lagura

(8 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 400 Lekë.Current price is: 360 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Letrat e lagura Bambo Nature, janë bërë nga materiale të pa përpunuara (natyrale). Letra me cilësi të lartë, të cilat përveç pjesës së pelenës, mund të përdoren edhe në fytyrë, pa shkaktuar skuqje apo irritime.

 • Super të buta
 • 100% natyrale
 • Të testuara dermatologjikisht
 • Të çertifikuara nga Instituti i Astmës dhe alergjisë
 • Të çertifikuara nga laboratori Nordic ecolabel
 • Pa aroma
 • Pa alkool
 • Pa klor
 • Pa ngjyrues

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Sasia

10, 80

Pështypjet mbi produktin
 • 4.44
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  22%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  11%
  1 Yll
  0%
8 përshtypje për Bambo Nature – Letra të lagura
 • Silvi G. (blerës i verifikuar)

  Nuk jan me si me par. Ne fillim ishin shum te mira

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Shume the buta dhe delikate

 • .

  Kam qe nga lindja qe ja perdor cunit nuk i nderroj!

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Jane cilesore, delikate dhe ajo qe me pelqen mua si perdoruese, nuk kane arome.

 • Anxhela N. (blerës i verifikuar)

  shum te buta

 • Suada C. (blerës i verifikuar)

  Jane te buta dhe pa arome.

 • Mirela M.

  Shume te buta , nuk irritojne lekuren e bebit.

 • Anxhela A.

  Shume te buta

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART