Zbritje

Bambo Nature – Letra të lagura të biodegradueshme

360 Lekë

Paketim me 10 copë

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature – Wet Wipes

Letrat e lagura Bambo janë të domosdoshme për çdo fëmijë dhe në çdo kohë: udhëtim, piknik, gjatë ndërrimit të pelenave dhe në çdo moment që dëshironi ti pastroni fëmijës suaj duart, fytyrën apo trupin. 100% të biodegradueshëm pra nuk përmbajnë plastikë. Janë tepër praktike dhe mund ti mbani me vete kudo.

 • Shume të buta
 • 100% natyrale
 • Të testuara dermatologjikisht
 • Të çertifikuara nga Instituti i Astmës dhe alergjisë
 • Të çertifikuara nga laboratori Nordic ecolabel
 • Pa aroma
 • Pa alkool
 • Pa klor
 • Pa ngjyrues

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Letra të lagura

Sasia

50, 10

Aqua Glycerin Sodium Laureth-11 Carboxylate Laureth-10 Sodium Benzoate Lactic Acid Glycereth-17 Cocoate Potassium Sorbate Allantoin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bambo Nature – Letra të lagura të biodegradueshme”

LART