Zbritje

Bambo Nature – Dreamy Nights Pants

Original price was: 900 Lekë.Current price is: 810 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature – Dreamy Nights Pants
Pelenat Bambo Dreamy Nights Pants janë miqësore me natyrën dhe me lëkuren e fëmijes, ideuar për fëmijet që luftojnë me lagien e shtratit. Pelenat Dreamy janë krijuar për të siguruar përshtatje, siguri dhe komoditet të lartë për të mbajtur fëmijët dhe shtretërit të thatë gjatë gjithë natës.Vijnë në një dizajn nordik ,duken dhe ndihen pothuajse si të brendshme të vërteta me modele dhe ngjyra delikate për t’i bërë ato sa më diskrete.

Pantallonat Dreamy Night janë testuar dhe certifikuar dermatologjikisht sipas Ecolabel Nordic Swan, Astherma Alergy Nordic dhe FSC ™.

 • E butë
 • Ultra-thithëse
 • Miqësore ndaj lëkurës(pa parfum dhe paraben)
 • Certifikuar si miqësore ndaj natyrës
 • Pelena Dreamy vjen në  version për djemtë dhe vajzat e moshës midis 4 dhe 15 vjeç

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Sasia

10

Gjinia

Vajza, Djem

Madhësia

4-7 vjeç (15-35kg), 8-15 vjeç (35-50kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bambo Nature – Dreamy Nights Pants”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART