- 10%

Bambo Nature – Changing mats

(1 përshtypje mbi produktin)

855 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature – Changing mats

Bambo Nature janë miqësore me natyrën dhe lëkuren dhe mund të thithin deri në 1,300 ml. Changing mats kanë skaje të mbyllura për mbrojtje optimale nga rrjedhjet dhe material që mund të marrë frymë për të minimizuar rrezikun e acarimit të lëkurës. Ashtu si të gjitha produktet për fëmijë të Bambo Nature, shtresat janë super të buta dhe të trasha, gjë që i bën ato të rehatshme për lëkurën e foshnjës – ideale qoftë në shtëpi ose gjatë udhëtimit. Changing Mats janë të lehtë për t’u shpalosur duke përdorur vetëm një dorë dhe nuk përmbajnë klor ose parfum.

 • Super përthithëse
 • Pa skuqje dhe irritime
 • Pa rrjedhje jashtë pelenës
 • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni shtrojen diagonalisht nën foshnjën tuaj për mbulesë maksimale.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Copë

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bambo Nature – Changing mats
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Jane shume te buta dhe praktike, sidomos per t’u marre me vete kur dilni

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART