Zbritje

Bambo – Hair & Body Wash

711 Lekë1,575 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature Hair & Body Wash e bën kohën e banjës argëtuese, edhe për lëkurën më të ndjeshme të bebeve. Produkti nuk shkakton lotim gjatë larjes dhe sytë nuk skuqen ose irritohen nga shampoja.I testuar dermatologjikisht dhe pa parfum ose ngjyrues.
Bambo Nature Hair & Body Wash është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjine bimore.

Certifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin

I sigurtë për larje të përditshme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

 

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

150ml, 500ml

Përbërësit
Aloe Barbadensis leaf extract, water, lauryl glucoside, decyl glucoside, coco-glucoside, glycerin, xanthan gum, citric acid, sorbic acid, sodium benzoate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bambo – Hair & Body Wash”

LART