- 10%

Bambo – Body Lotion

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 790 Lekë.Current price is: 711 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature Body Lotion është një locion hidratues i butë dhe qetësues për fëmijën tuaj me një përmbajtje lipidesh prej 23 % për të mbajtur lëkurën e foshnjës të butë dhe të shëndetshme. Locioni i trupi është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum ose ngjyrues. Ai është Vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë bimore.
Certertifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin

Pak sasi mjafton! Përdoreni çdo ditë për të mbajtur lëkurën e bebes të butë dhe të shëndetshme. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bambo – Body Lotion
 • Junilda A. (blerës i verifikuar)

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Aqua, Aloe Barbadensis leaf extract, Cocos Nucifera oil, Butyrospermum Parkii butter, Canola oil, Pentylene glycol, glycerin, cetearyl glucoside, cetearyl alcohol, stearyl alcohol, sodium stearoyl glutamate, Tocopherol, xanthan gam,glycine soja oil, citric acid.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART