- 10%

Bambo – Bath Oil

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,305 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature Bath Oil është një produkt i preferuar për kohën e banjës tek fëmijët. I butë, hidratues, me përbërës organikë natyrorë dhe të çertifikuar të cilësisë së lartë. Vaji është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum ose ngjyrues. Vaji është vegan dhe nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyralë dhe organikë me origjinë bimore.

Çertifikuar sipas standardeve të Ecocert COSMOS, Nordic Swan Ecolabel dhe Asthma Allergy Nordic – zgjedhja e qëndrueshme dhe e sigurt për fëmijën tuaj dhe mjedisin.

Udhëzime mbi përdorimin

Shtoni disa pika në ujin e banjës së fëmijës tuaj për një lëkurë të butë, për të trajtuar krustat e qumështit në skalpin e kokës ose mund ta përdorni si një vaj masazhi të butë pas banjës. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Përbërësit
Caprylic/capric triglyceride, Olus oil, Brassica campestris seed oil, Brassica napus seed oil, Prunus Armeniaca kernel oil, Tocopherol, glycine soja oil, citric acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Bambo – Bath Oil
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Vaj na pelqen shume sidomos per masazh para gjumit

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART