4U Pharma – Babytol D3

2,210 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

4U Pharma Babytol D3

Babytol D3 përmban vitaminë D3, esenciale për fëmijën tuaj që nga lindja.

Vitamina D3 përdoret si një trajtim parandalues që nga dita e 8 pas lindjes, sipas rekomandimeve ndërkombëtare pediatrike Europiane, për zhvillim të shëndetshëm të kockave dhe dhëmbëve. Doza e rekomanduar ditore është 400 IU.

Defiçienca e vitaminës D3 mund të shkaktojë dobësim të kockave, demineralizim dhe hollim të tyre – duke sjellë sëmundjen e raktizmit.

Udhëzime mbi përdorimin

Me një kapsulë në ditë do jeni të sigurtë që fëmija juaj merr sasinë e nevojshme të vitaminës D për një zhvillim të shëndetshëm.

Firma

4U Pharma

Mosha

Fëmijë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “4U Pharma – Babytol D3”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART