Baby Time Oro – Liquid Skin Cleanser

1,200 Lekë

Set mjekësor për kujdesin dhe higjenën e kërthizës tek të porsalindurit

Përshkrimi i Produktit

Baby Time Oro – Liquid Skin Cleanser

Seti Liquid Skin Cleanser i cili përmban solucionin antiskeptik Babytime dhe 20 garza është i përshtatshëm për kujdesin dhe higjenën e të porsalindurve i cili gjithashtu ofron komoditet në përdorimin e tij.

Solucioni antiseptik Babytime:

 • Nuk e përthan lëkurën përreth kërthizës në sajë të përbërësve të tij hidratues.
 • Mekanizmi i spray-t siguron shpërhapje të njëtrajtshme të solucionit dhe evitim të konsumimit të tepërt të tij.

Garzat:

 • Nuk kanë kontakt apo fërkim të kërthizës me veshjet apo pelenat e fëmijës.
 • Siguron përthithje të mire të likuidit që mund të rrjedhë nga kërthiza.
 • Bashkë me solucionin antiseptik siguron mbrojtje mjaft të mirë ndaj infeksioneve të jashtme.
 • Janë të përshtatshme si për pastrimin e kërthizës  ashtu edhe kur vendoset me solucionin Babytime për të mbrojtur kërthizën.
 • Përdoret para se të bjerë kordoni umbilikal ashtu edhe pasi të bjerë kordoni.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Baby Time Oro

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Baby Time Oro – Liquid Skin Cleanser”

LART