- 10%

Babiators – Travel Case

1,170 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Babiators – Travel Case

Mbani syzet tuaja Babiators të sigurta nga konsumimi dhe dëmtimi me çantën të re të udhëtimit. Kutia e udhëtimit kapet lehtësisht në një çantë pelenash ose karrocë për t’i mbajtur syzet tuaja të diellit të sigurta midis aventurave. Kjo kuti për mbajtjen e syzeve është rezistente dhe e lehtë për t’u pastruar!

Kutia ka një shtresë të fortë si guaskë, e cila mund të mbyllet lehtësisht për të mbajtur syzet e diellit të sigurta. Ekziston edhe një kapëse e dobishme çante që mund të kapet në çanta shpine ose karroca.

 • Pjesa e brendshme mban syzet të buta e të sigurta
 • Mbyllet me zinxhir
 • Vjen me një kapëse çante të dobishme
 • Me logon e Babiators
 • Përmasat: 15.1×7.9×4.8cm

Rekomandohet që kutia për mbajtjen e syzeve të përdoret si aksesor së bashku me syzet Babiator për bebe dhe fëmijë të moshës 0-2 dhe 3-5 vjeç.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Babiators

Mosha

Fëmijë

Polyester

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Babiators – Travel Case”

LART