Zbritje

Babiators – Syze për Femijë (The Wildflower)

4,500 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Syze dielli të polarizuara për fëmijë me lentet me pasqyrë dhe skelet të polarizuar me dizenjo të luleve janë disa nga nuancat më elegante deri më tani! Syzet e diellit nga  Babiators për fëmijë mbrojnë 100% nga rrezet UV dhe janë praktikisht të pathyeshme.

Të polarizuara

Syzet e diellit të polarizuara të serisë Blue për fëmijë reduktojnë shkëlqimin e fortë dhe përmirësojnë dukshmërinë e fëmijës suaj në diell (ose borë!). Për më tepër, fëmija juaj do të duket i mrekullueshëm me këto syze shumëngjyrëshe.

Të sigurta

Lentet UV400 mbrojnë sytë e fëmijës suaj dhe lëkurën përreth nga rrezet UV, ndërsa skeleti është pa BPA.

Të qëndrueshme

Skelet fleksibël dhe i rehatshëm prej gome dhe lentet rezistente ndaj copëtimit nuk do të thyhen kur i përkuleni, përdredhni ose shkelni mbi to.

Mbresëlënëse

Stili i miratuar nga fëmijët është specialiteti i Babiators! Sepse syzet mbrojtëse funksionojnë vetëm nëse fëmija juaj do t’i vendosë ato.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Babiators

Mosha

Fëmijë

Modeli

3-5 vjeç, 0-2 vjeç

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Babiators – Syze për Femijë (The Wildflower)”

LART