Zbritje

Babiators – Syze për fëmijë (Screen Savers)

2,880 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Babiators – Syze për fëmijë Screen Savers

Syzet e diellit Babiators Screen Savers për fëmijë janë syze mbrojtëse ndaj rrezeve blu të pajisjeve elektronike. Bllokojnë dritën dhe ndihmojnë në mbrojtjen e syve të fëmijëve nga ekspozimi i tepërt ndaj ekraneve dixhitale. E disponueshme në dy madhësi për t’u përshtatur tek fëmijët e vegjël dhe fëmijët e moshës 3-5 vjeç dhe 6 vjeç +.

Me lente blu që bllokojnë 55% të dritës blu për ta bërë më të sigurt periudhën kohore para ekranit. Ekspozimi i lartë ndaj dritës blu mund të lidhet me problemet e gjumit gjatë natës dhe mund të kontribuojë në shtimin e tendosjes së syve.

Të sigurta

Lentet e kategorisë 0 që bllokojnë dritën blu kanë si funksion të mbrojnë sytë nga drita blu, ndërsa skeleti i tyre është dizenjuar pa BPA.

Rezistente

Skeleti fleksibël prej gome komode nuk do të copëtohet po t’i përkulni, përdridhni ose shkelni mbi to.

Syzet Screen Savers janë të përshtatshme jo vetëm me funksionin mbrojtës kundër rrezeve të diellit, por edhe plot stil për fëmijën tuaj! Sytë e tyre do të jenë të sigurt për aventurat e përditshme.

Syzet e diellit Screen Savers janë realizuar nga një material i butë që është komod dhe i lehtë për t’u mbajtur. Ato janë krijuar për t’iu përshtatur fytyrave të vogla, nuk shtrëngojnë tëmthat ose hundën.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Babiators

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës
Modeli

Black Ops(3-5v), Black Ops(6v+), Blue Crush(3-5v), Blue Crush(6v+), Think Pink(3-5v), Think Pink(6v+), Pretty In Pink(3-5v), Pretty In Pink(6v+), Black Ops Black(3-5v), Black Ops Black(6v+), Out of The Blue(3-5v), Out of The Blue(6v+)

0 blue light-blocking lenses
The frames are BPA free
Rubber frames

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Babiators – Syze për fëmijë (Screen Savers)”

LART