Zbritje

Babiators – Syze për fëmijë (Round)

Original price was: 3,700 Lekë.Current price is: 3,330 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Babiators – Syze për fëmijë (Round)

Syzet e diellit Babiators Round për fëmijë i shtojnë  argëtimin dhe një look retro çdo aventure në natyrë! Syzet e diellit Round të Babiators për fëmijë mbrojnë 100% prej rrezeve UV  dhe janë praktikisht të pathyeshme. Syzet e diellit Round janë të disponueshme në tre madhësi që u përshtaten bebeve (0-2v), fëmijëve të vegjël (3-5v) dhe fëmijëve të moshës mbi 6 vjeç.

Të sigurta

Lentet UV400 mbrojnë sytë e fëmijës suaj dhe lëkurën përreth nga rrezet UV, ndërsa skeleti i tyre është dizenjuar pa BPA, kështu që nuk ka asnjë problem nëse ato do të përfundojnë në gojën e foshnjës tuaj.

Rezistente

Skeleti fleksibël prej gome komode dhe lentet rezistente ndaj thyerjes nuk do të copëtohen po t’i përkuleni, përdridhni ose shkelni mbi to.

Syzet klasike Round janë të përshtatshme jo vetëm me funksionin mbrojtës kundër rrezeve të diellit, por edhe plot stil për fëmijën tuaj! Sytë e tyre do të jenë të sigurt për aventurat e përditshme.

Syzet e diellit Round janë realizuar nga një material i butë që është komod dhe i lehtë për t’u mbajtur. Ato janë krijuar për t’iu përshtatur fytyrave të vogla, nuk shtrëngojnë tëmthat ose hundën.

Info. Shtesë

Firma

Babiators

Mosha

Fëmijë

Modeli

Into the Mist(0-2v), Into the Mist(3-5v), Into the Mist(6v+), Peachy Keen(0-2v), Peachy Keen(3-5v), Peachy Keen(6v+), All The Rage Sage(0-2v), All The Rage Sage(3-5v), All The Rage Sage(6v+), Sweet Cream(0-2v), Sweet Cream(3-5v), Sweet Cream(6v+), Jet Black (0-2v)

Rubber frames
The frames are BPA-free

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Babiators – Syze për fëmijë (Round)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART