Zbritje

Babiators – Syze për fëmijë (Keyhole)

2,880 Lekë3,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Babiators – Syze për fëmijë (Keyhole)

Syzet e diellit të Babiators për fëmijë mbrojnë 100% nga rrezet UVA/UVB dhe janë praktike, të pathyeshme. Syzet origjinale të linjës Keyhole vijnë në madhësi që u përshtaten foshnjave, fëmijëve të vegjël të moshës 0-2 vjeç dhe fëmijëve të moshës 3-5 vjeç, dhe 6 vjeç+ (sipas modelit).

Të sigurta

Lentet UV400 mbrojnë sytë dhe lëkurën përreth nga rrezet UV, ndërsa skeleti i tyre është dizenjuar pa BPA, kështu që nuk ka asnjë problem nëse ato do të përfundojnë në gojën e foshnjës tuaj.

Rezistente

Skeleti fleksibël prej gome komode dhe lentet jo të polarizuara rezistente ndaj thyerjes nuk do të copëtohen po t’i përkulni, përdridhni ose shkelni mbi to.

Syzet klasike Keyhole janë të përshtatshme jo vetëm me funksionin mbrojtës kundër rrezeve të diellit, por edhe plot stil për fëmijën tuaj! Sytë e tyre do të jenë të sigurt për aventurat e përditshme. Syzet e diellit Keyhole janë realizuar nga një material i butë që është komod dhe i lehtë për t’u mbajtur. Ato janë krijuar për t’iu përshtatur fytyrave të vogla, nuk shtrëngojnë tëmthat ose hundën.

Info. Shtesë

Firma

Babiators

Mosha

Fëmijë

Modeli

Jet Black (0-2v), Jet Black (3-5v), Jet Black (6v+), Pretty In Pink (0-2v), Pretty In Pink (3-5v), Pretty In Pink (6v+), Up In The Air (0-2v), Up In The Air (3-5v), Up In The Air (6v+), Mint To Be (0-2v), Mint To Be (3-5v), Mint To Be (6v+), Wicked White (0-2v), Wicked White (3-5v), Wicked White (6v+), Clean Slate (6v+), Ballerina Pink (6v+), Ballerina Pink (0-2v), Ballerina Pink (3-5v), Bermuda Blue (0-2v), Bermuda Blue (3-5v), Bermuda Blue (6+V), Perfectly Papaya (0-2v), Perfectly Papaya (3-5v), Sweet Cream (0-2v)

UV400 lenses
The frames are BPA-free
Flexible rubberized plastic frames and non-polarized lenses

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Babiators – Syze për fëmijë (Keyhole)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART