Avent – Straw Cup (12m+)

1,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avent – Straw Cup (12m+)

Vogëlushi juaj do të mësojë të pijë në mënyrë të pavarur dhe argëtuese me këtë shishe nga Avent. Përmban gjithashtu një valvul të integruar kundër rrjedhjes, e cila e bën më praktike dhe komode. Ngjyrat tërheqëse dhe motivet argëtuese do të ngrenë humorin e vogëlushit tuaj edhe kur përpjekjet e para për të pirë mund të dështojnë. Përmban një pjesë të montuar që sigurojnë pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

 • Silikon i butë
 • Të gjitha pjesët mund të sterilizohen
 • Pa BPA
0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

260ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Straw Cup (12m+)”

LART