- 10%

Avent – Sterilizues & Tharës Premium

16,740 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avent Sterilizues & Tharës Premium

Sterilizuesi elektrik Premium Avent eleminon efektivisht 99,9% të baktereve në produktet e fëmijës suaj në vetëm pak minuta. Dizajni unik i sterilizuesit ju lejon lehtësisht të vendosni shishet dhe aksesorët në mënyrën që ju dëshironi dhe t’i organizoni ato. Gjithashtu sterilizuesi 4 në 1 zë një hapësirë ​​minimale në kuzhinë.

 • Eleminon 99,9% të baktereve
 • Sterilizon shishe të ndryshme, pompë gjiri dhe aksesorë
 • Sterilizon në vetëm 6 minuta
 • Mban deri në 6 shishe 330ml Avent
 • I mban produktet (shishet, biberonat, pompën e gjirit) të sterilizuara për 24 orë.

Udhëzime mbi përdorimin

Sterilizuesi me avull elektrik Philips Avent 4-në-1 përdor avull natyral për të eleminuar 99.9% të baktereve në vetëm 6 minuta. Para sterilizimit, lani sendet në ujë të ngrohtë dhe me sapun ose në pjatalarëse. Kur të jenë të pastra, vendosini në sterilizues. Mbushni sterilizuesin me 100ml ujë. Vendoseni sterilizuesin në prizë dhe ndizeni. Cikli i sterilizimit do të veprojë në 6 minuta dhe më pas sterilizimi automatikisht mbyllet duke kursyer kështu edhe energji elektrike.

Firma

Philips Avent

Forma

Kuti

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Sterilizues & Tharës Premium”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART