- 5%

Avent – Sterilizues me avull 3 në 1

(1 përshtypje mbi produktin)

11,305 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Sterilizuesi elektrik 3 në 1 Avent eleminon efektivisht 99,9% të baktereve në produktet e fëmijës suaj në vetëm pak minuta. E përdorur nga spitalet, sterilizimi me avull është një mënyrë efektive për të mbrojtur beben nga bakteret e dëmshme. Mjafton të shtoni ujë në pjatën poshtë dhe ta vendosni në prizë. Në pak minuta ju do keni të sterilizuara aksesorët e fëmijës suaj.
 • Eleminon 99,9% të baktereve
 • Sterilizon shishe të ndryshme, pompë gjiri dhe aksesorë
 • Sterilizon në vetëm 6 minuta
 • Mban deri në 6 shishe 330ml Avent
 • I mban produktet (shishet, biberonat, pompën e gjirit) të sterilizuara për 24 orë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Forma

Kuti

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avent – Sterilizues me avull 3 në 1
 • Patricia P. (blerës i verifikuar)

  Jam shume e kenaqur !

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART