Avent – Set për përkujdesjen ndaj bebeve

4,200 Lekë

SCH400/300

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avent Set për përkujesjen ndaj bebeve (SCH400/300) ju vjen në ndihmë për trajtimin me kujdes të të voglit tuaj.

Ideal për tu marrë në udhëtime, në çantën e përditshme apo si dhuratë për prindërit. Për vajza dhe djem.

Ky set kompakt përfshin një numër mjetesh:

 1. Termometër dixhital për matjen e shpejtë të temperaturës
 2. Aspirator nazal me majë të butë –  lejon hapjen e rrugëve të frymëmarrjes të fëmijëve duke i ndihmuar ato të bëjnë një gjumë të qetë.
 3. Furçë dhëmbësh në formë gishtëze – përr masazhimin e butë të mishrave të dhëmbëve apo dhëmbëve.
 4. Set për trajtimin e flokëve dhe thonjve – gërshërë e rrumbullakosur (për të mos e dëmtuar fëmijën), prerëse për thonjtë dhe 3 lima për thonjtë. Krehër i rrumbullakosur dhe një furçë e butë për flokët.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Set për përkujdesjen ndaj bebeve”

LART