- 5%

Avent – Pompë elektrike gjiri

24,700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avent – Pompë elektrike gjiri

Teknologji e lëvizjes natyrale për një rrjedhje më të shpejtë të qumështit 
Nxirni më shumë qumësht në më pak kohë me një jastëk që stimulon dhe nxjer qumështin ashtu si foshnja. Kjo paisje rregullon në mënyrë të përsosur procesin duke kaluar nga modaliteti i stimulimit në atë të nxjerjes së qumështit në sasinë e duhur të stimulimit dhe thithjes.

Jastëk silikoni i butë dhe adaptiv

Një madhësi që i përshtatet të gjithëve. Meqenëse të gjithë kemi forma dhe madhësi të ndryshme, jastëku prej silikoni butësisht përshtatet me gjirin tuaj. Përputhet me 99,98% të madhësive * (deri në 30 mm).

Pomponi pa u përkulur përpara

Ndjehuni të relaksuar ndërsa pomponi falë një modeli që ju lejon të rrini në vend pa pasur nevojë të anoni përpara. Pozicioni komod i ofruar nga pompa elektrike  Avent eshte provuar klinikisht.

 • Pozicion më i rëhatshëm falë dizenjos unike
 • Ofron një stimulim me 3 shpejtësi të ndryshme
 • Kokë e butë që masazhon dhe ngjason me thithjen e bebes
 • Përfshin një shishe natyrale 125 ml dhe një kokë biberoni
 • Dizenjo e lehtë kompakte
 • E lehtë për tu pastruar

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Forma

Copë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Pompë elektrike gjiri”

LART