Avent – Pompë elektrike gjiri (e karikueshme)

(1 përshtypje mbi produktin)

29,000 Lekë

(SCF396/11)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Avent – Pompë elektrike gjiri (e karikueshme)

Pompë elektrike e gjirit Philips Avent Premium mban rrjedhën e qumështit në mënyrë optimale dhe përshtatet butësisht me madhësinë dhe formën e gjirit tuaj. Nuk krijon zhurmë, është e lehtë për tu vendosur, për tu përdorur dhe për tu pastruar. Një madhësi jastëku i cili i përshtatet të gjithëve. Meqenëse të gjithë kanë forma dhe madhësi të ndryshme, jastëku prej silikoni butësisht përshtatet me gjirin tuaj. Përputhet me 99,98% të madhësive * (deri në 30 mm).

Karakteristikat kryesore:

 • Dizajni unik ju lejon të uleni në një pozicion pompimi të rehatshëm pa pasur nevojë të përkuleni
 • Jastëku me një cilësi të butë stimulon lëshimin natyral dhe rrjedhjen e qumështit
 • Motori jo i zhurmshëm për një përvojë diskrete kudo
 • E lehtë për tu vendosur dhe pastruar
 • Bateri e karikueshme dhe ekran kohëmatës
 • Pa BPA
Firma

Philips Avent

Mosha

Të gjithë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avent – Pompë elektrike gjiri (e karikueshme)
 • Laura K.

  Shume e mire dhe shume e kenaqur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART