- 8%

Avent – Përgatitës ushqimi 4 në 1 për fëmijë

(1 përshtypje mbi produktin)

27,980 Lekë 30,400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Përgatitësi i ushqimit 4 në 1 është një robot për ushqimin e fëmijës që ndihmon në përgatitjen me lehtësi të ushqimeve të shëndetshme të bëra në shtëpi, specifike për kërkesat e fëmijës tuaj.

Është komod dhe praktik, mund të gatuajë me avull, të përziejë, të shkrijë dhe të ngrohë në një enë të vetme, për të përgatitur vakte të ushqyeshme pa lodhje.

Paketimi përmban një avullore-blender, një enë për ruajtjen, spatulën dhe librin e recetave.

 • Ideale për përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme, të bëra në shtëpi për fëmijën tuaj.
 • Përgatit në avull perime, fruta, mish etj.
 • Ju lejon të përgatitni në avull, të përzieni, ngrohni dhe të shkrini.
 • I lehtë për tu pastruar.
 • Gatuani deri në 4 vakte në të njejtën kohë në një enë 1000ml.
 • Formë kompakte që zë një hapesirë minimale në kuzhinë.
 • Nuk përmban materiale BPA.
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Copë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avent – Përgatitës ushqimi 4 në 1 për fëmijë
 • Avatar

  Anonymous


  Magjik në Kuzhinen time,dhe të voglen time?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×