Avent – Newborn Starter Set (0m+)

5,870 Lekë

-Set fillestar ideal për  të porsalindurit nga 0 deri në 6 muaj

-Katër shishe natyrale me një kokë të gjerë, të ngjashme me gjoksin e nënës.

-Shishe furçë me kokë të lakuar për një pastrim të lehtë.

Përshkrimi i Produktit

Avent – Newborn Starter Set (0m+)

Set për të sapolindurit Philips Avent i përshtatshëm për ushqyerje natyrale të fëmijëve të vegjël.

Shishja natyrale e foshnjës Philips me nje kokë ultra të butë e bën të ngjashme me gjirin. Koka është e gjerë, e ngjashme me gjirin, me një dizajn spiral fleksibël dhe mundëson pije natyrale me një kombinim pa problem të ushqyerjes me gji dhe të ushqyerit me shishe.

Philips ju ndihmon të përgatiteni për një udhëtim të mrekullueshëm me fëmijën tuaj. Koka ultra e butë në këtë shishe promovon një pozicion thithjeje natyrale.

Seti përmban:

 • 2 shishe 125 ml
 • 2 shishe 260ml
 • 1 biberon gënjeshtar
 • 1 furçë për pastrimin e shisheve
0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Sasia

260ml, 125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Newborn Starter Set (0m+)”

LART