- 10%

Avent – Natural Trainer Cup (4m+)

Original price was: 1,350 Lekë.Current price is: 1,215 Lekë.

SCF262/06

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Avent – Natural Trainer Cup (4m+)

Kupa Natural Trainer ndihmon fëmijën tuaj ta mbajë dhe të pijë në mënyrë të pavarur. Me dorezat e saj të buta, fëmija juaj do të jetë në gjendje ta mbajë vetë shishen. Me valvul anti-kolike e krijuar për të mbajtur ajrin larg barkut të foshnjes suaj, për të ndihmuar në zvogëlimin e dhimbjeve të barkut dhe shqetësimit. Pjesët përshataten lehtësisht me shishet e tjera të Avent përvec atyre qelq dhe shisheve për moshë më të rritur.

 • Pa BPA
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Natural Trainer Cup (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART