Avent – Krem zbutës për gjirin

1,580 Lekë

(Nipple Cream 30ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avent krem zbutes për gjirin hidraton dhe zbut gjirin e thatë dhe të ndjeshëm.

Aplikojeni një ose dy herë në ditë gjatë shtatzanisë që të ndihmoni lëkurën gjatë gjidhënies, si dhe pas lindjes midis ushqyerjeve ose kur ta keni të nevojshme të zbusni lëkurën. Nuk është nevoja të hiqni kremin para se të ushqeni me gji.

Përmban Medilan, një lanolinë e pastër e gradës së lartë që penetron në shtresat e jashtme të lëkurës duke përmirësuar nivelin e hidratimit dhe duke ofruar butësi. Gjithashtu vaji i kokosit dhe Aloe Vera, të dy përbërës natyralë hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën. Pa ngjyrues, pa konservantë, pa parfum.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Krem zbutës për gjirin”

LART