Avent – Furçë larëse për shishe dhe biberon

1,030 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avent – Furçë larëse për shishe dhe biberon

Pastroni dhe kujdesuni lehtësisht për aksesorët e ushqimit.

Furça e shisheve Philips Avent ka një kokë të lakuar dhe majë doreze të derdhur, të projektuar posaçërisht për të pastruar në mënyrë efektive të gjitha llojet e shisheve dhe pajisjet për ushqim. Fijet e qëndrueshme dhe me densitet të lartë pastrojnë në mënyrë të sigurt pa gërvishtje.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Forma

Furçë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Furçë larëse për shishe dhe biberon”

LART