Avent – Food storage cup

4,460 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avent – Food storage cup

Kontenitor ushqimi ideal për ruajtjen e ushqimeve në shtëpi dhe larg saj.

Enët e ruajtjes së ushqimit Philips Avent janë të gjithanshme, të lehta për t’u përdorur dhe të dizajnuara për t’u rritur me fëmijën tuaj.

 • Mund t’i përdorni për ruajtjen e ushqimeve në frigorifer dhe ngrirje
 • Fleksibilitet maksimal
 • Të lehta për t’u përdorur dhe për t’u  pastruar
 • Mund të përdoret në mënyrë të sigurt në mikrovalë, pjatalarëse dhe sterilizues
 • Përfshin weaning spoon
0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Sasia

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Food storage cup”

LART