- 5%

Avent – Fast bottle warmer

7,885 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avent – Fast bottle warmer

Ngrohni ushqimin e fëmijëve në mënyrë të përsosur në pak minuta me një ngrohës shishesh që menaxhon temperaturën për ju. Kontrolli inteligjent i temperaturës parandalon mbinxehjen e qumështit dhe ushqimit për fëmijë dhe rregullon modelin e ngrohjes për ngrohje të shpejtë.

Ngrohësi mund të përdoret jo vetëm për të ngrohur qumështin formulë, por edhe për të shkrirë qumështin e gjirit të ngrirë dhe ushqimin për fëmijë. Eshtë i përshtatshëm për të gjitha shishet Philips AVENT, shishet nga shumica e markave të tjera dhe vazot e ushqimit për fëmijë.

Sensorët rregullojnë automatikisht modelin e ngrohjes për vëllime të ndryshme të qumështit dhe temperaturat fillestare, kështu që ngrohësi godet temperaturën e duhur çdo herë me shtypjen e një butoni. Ai gjithashtu e mban qumështin të ngrohur në temperaturën e dëshiruar deri në 60 minuta. Pas 60 minutash fiket automatikisht për të parandaluar mbinxehjen, duke ju dhënë qetësi nëse ju shpërqendroheni. Paneli i përparmë është intuitiv dhe i lehtë për t’u lexuar me udhëzime të qarta për ngrohjen e ushqimit sipas vëllimit.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Fast bottle warmer”

LART