Avent – Easy Transition To Cups

1,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avent – Easy Transition To Cups

Easy transition cups bën më të lehtë për fëmijët kalimin nga shishja me biberon në gotë. Kalimi është veçanërisht i lehtë falë dorezave të buta dhe të lehta për t’u mbajtur.

Të formuara posaçërisht për duar të vogla, dorezat e buta të mësimit që nuk rrëshqasin përshtaten në mënyrë të përkryer në duart e të voglit tuaj. Ndihmojeni fëmijën tuaj të rritet me këtë shishe.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avent – Easy Transition To Cups”

LART