- 20%

Avene – Ysthéal Koncentrat kundër rrudhave të para

4,240 Lekë

(Ysthéal Anti-Wrinkle Skin Renewal Concentrate 30ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene Ystheal Anti-Wrinkle Skin Renewal Concentrate është një koncetrat anti-rrudhë ideal për përkujdesjen ndaj lëkurës me teksturë dhe pamje jo uniforme, rrudha dhe humbje të tonusit.

Kjo përkujdesje anti-rrudhë ka një bashkim unik të përbërësve aktivë të patentuar:

 • Retinaldehyde, përbërës aktiv me veti anti-rrudhë, që rrit aktivitetin qelizor.
 • G.G.O, një lipopeptid anti-rrudhë që mbron elastinën e lëkurës.
 • Pre-Tocopheryl, antioksidant i fuqishëm qelizor
 • Ujë termal Avène, me veti zbutesë dhe kundër irritimit.

Rezultatet

Cilësia e lëkurës përmirësohet menjëherë. Tekstura e lëkurës është dukshëm më e rafinuar, rrudhat zbuten dhe lëkura është më e tonifikuar.

E formuluar pa parfum.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Firma

Avene

Linja

YstheAL

Mosha

25+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Avene Thermal Spring Water (Avene, Aqua), Triethylhexanoin, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Ceteareth-20, Polymethyl Methacrylate, Ceteareth-33, Caprylic/Capric Triglyceride, Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate/VP Copolymer, Benzoix Acid, Bht, Caramel, Disodium Edta, Mica, Oenothera Biennis (Evenin Primrose) Oil (Oenothera Biennis Oil), Oleoyl Dipeptide-15, Oleyl Tetrapeptide-31, Phenoxyethanol, Red33 (CI17200), Retinal, Silica, Sodium Hydroxide, Titanium Dioxide (CI77891), Tocopherol, Tocopheryl Glucoside.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Ysthéal Koncentrat kundër rrudhave të para”

LART