- 20%

Avene – YstheAL Krem për sytë për rrudhat e para

3,280 Lekë

Contour Des Yeux

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë , zona rreth syve  – Rrudhat e para , humbje e shkelimit

Parandalon dhe korrigjon shenjat e fotoplakjes së lëkurës: rrudha, ulje të elasticitetit dhe të shkëlqimit.

Forma e tij galenike xhel-krem i përshtatet lëkurës së hollë dhe të brishtë të zones rreth syve, për të depërtuar me shpejtësi me qëllim që të reduktojë rrudhëzat dhe rrudhat.

Firma

Avene

Linja

YstheAL

Mosha

25+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – YstheAL Krem për sytë për rrudhat e para”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART