- 20%

Avene – Tolerance Extreme qumësht pastrues

(2 përshtypje mbi produktin)

2,320 Lekë

Qumësht pastrues që largon makijazhin, pastron dhe zbut fytyrën dhe sytë. Është e formuluar specifikisht për lëkurat hipersensitive dhe alergjike.

(Tolerance Extreme Cleansing Milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Tolerance Extreme qumësht pastrues

Qumësht pastrues që largon makijazhin, pastron dhe zbut fytyrën dhe sytë. Është e formuluar specifikisht për lëkurat hipersensitive dhe alergjike.

Ky locion ndihmon në pastrimin në mënyrë efektive të lëkurës, duke hequr makeup-in dhe papastërtitë, duke lënë lëkurën të pastër dhe të freskët. Përmban Ujë Termal Avene me veti zbutëse dhe kundër irritimeve.

 • E formuluar pa konservantë, pa paraben, pa surfaktantë dhe pa parfum.
 • Hipoalergjik. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë me majat e gishtave me lëvizje rrethore dhe më pas e largoni butësisht me anë të një tamponi pambuku. Për një përkujdesje të plotë zbuteni lëkurën me Avene Ujë termal.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Avene

Lloji i lëkurës

Sensitive

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Përbërësit
Avene Aqua, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Behenyl Alcohol, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Carbomer, Aqua.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  33%
  3 Yje
  33%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Avene – Tolerance Extreme qumësht pastrues
 • Iljada B.

  I mire por i shtrenjte per funksionon qe kryen

 • .

  Eshte shum i mire dhe siper i lehte.Ideal per fytyrat sensitive.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART