- 20%

Avene – Tolerance Extreme Mask

2,520 Lekë 3,150 Lekë

Maskë hidratuese dhe zbutëse e formuluar specifikisht për lëkurat e ndjeshme dhe hipersensitive.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Tolerance Extreme Mask

Maskë hidratuese dhe zbutëse e formuluar specifikisht për lëkurat e ndjeshme dhe hipersensitive.E përbërë nga përbërës aktivë të cilët respektojnë nevojat fiziologjike të lëkurës dhe balancën e saj. Përmban vetëm 7 përbërës esencialë që sigurojnë një veprim intensiv zbutës dhe hidratues.

Përdoret në lëkurë të irrituar, alergjike apo që i është nënshtruar trajtimeve klinike të caktuara.

E formuluar pa konservantë, pa paraben, pa surfaktante, pa parfum.

 • Jo komedogjenike. Hipoalergjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të trashë në lëkurë të pastër. Lëreni për 5-10 minuta dhe largojeni me një tampon pambuku.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter), Carthamus Tinctorius (Tilctorius) 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Water (Aqua)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Tolerance Extreme Mask”

LART

×