- 20%

Avene – Tolerance Extreme emulsion

2,520 Lekë 3,150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Tolerance Extreme emulsion

Emulsioni Tolerance Extreme është një emulsion me teksturë të lehtë që hidraton dhe qetëson lëkurat e ndjeshme dhe shumë të ndjeshme.

Ky emulsion përmban Ujë Termal Avene me virtyte qetësuese dhe anti-irrituese që qetësojnë lëkurën dhe e mbështjellin si një shtresë mbrojtëse.

 • Formuluar me pa konservantë, pa paraben, pa surfaktant, pa aromë.
 • Hipoalergjik.
 • Jo komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të pastruar më parë me Locionin Tolerance.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Avene Aqua, Squalane, Behenyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aqua.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Tolerance Extreme emulsion”

LART

×