- 20%

Avene – Sun Care Lip Stick (SPF 50+)

1,200 Lekë 1,500 Lekë

Mbrojtje shumë e lartë për buzë të ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

Avene – Sun Care Lip Stick (SPF 50+)

Trajtim 2-në-1 që mbron dhe hidraton buzët për një kohë të gjatë. Kompleksi natioksidant unik (Pre-tocopheryl+Thialidine) mbron qelizat ndaj stresit oksidativ. I pasur me dyll blete, me veti zbutëse dhe hidratuese.

Tekstura e butë dhe jo e yndyrshme, lë një shtresë transparente në buzë. Buzët janë të ushqyera dhe të buta.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni përpara, gjatë dhe pas ekspozimit në diell.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

3g

SPF

50+

Octyldodecanol. Polyethylene. Butylene Glycol Cocoate. Hydrogenated Microcrystalline Wax. Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine. Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate. Diethylhexyl Butamido Triazone. Butyl Methoxydibenzoylmethane. Ethylhexyl Salicylate. Beeswax (Cera Alba). Hydrogenated Castor Oil. Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Aluminum Hydroxide. Butylene Glycol. Caprylic / Capric Triglyceride. Disodium Stearoyl Glutamate. Methyl Methacrylate Crosspolymer. Oxothiazolidine. Saccharin. Sodium Benzoate. Titanium Dioxide (Ci 77891). Tocopheryl Glucoside. Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Sun Care Lip Stick (SPF 50+)”

LART

×