- 20%

Avene – Spray trupi (SPF 30)

2,800 Lekë 3,500 Lekë

In stock

Kategoritë: , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Spray trupi (SPF 30)

Spray Avène Sun Care SPF 30 është veçanërisht i projektuar për lëkurat e ndjeshme ndaj diellit.Ky locion siguron një mbrojtje shumë të gjerë nga spektri UV, përmes një kombinimi ekskluziv të aktiveve.Kompleksi i tij fotoprotektiv i kombinuar me një galenik të optimizuar, të qëndrueshëm dhe me kohë të efektshëm, ofron mbrojtjen më të mirë kundër UVB dhe UVA të shkurtër / të gjatë. Pre-Tocopheryl, një pararendës i vitaminës E,anti-oksidues i fuqishëm, për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira.Shumë i pasur me ujë termik Avene, rikthen të gjitha vetitë e tij qetësuese dhe anti-irrituese.

Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme dhe e lehtë për tu aplikuar. Shishe spërkatëse, praktike për plazhin. Spërkatësi ka një sistem të ri OPEN / STOP, i lehtë për t’u përdorur.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në secilën zonë të trupit, para ekspozimit në diell. Ri-aplikojeni shpesh.

Firma

Avene

Linja

Avene Sun Protection

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

200ml

SPF

30

Përbërësit
Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). C12-15 Alkyl Benzoate
Dicaprylyl Carbonate. Glycerin. Water (Aqua). Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano]. Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine. Diethylhexyl Butamido Triazone. Diisopropyl Adipate. Butyl Methoxydibenzoylmethane. Cetearyl Isononanoate. Lauryl Glucoside. Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate. C10-18 Triglycerides. Benzoic Acid. Caprylic/Capric Triglyceride. Caprylyl Glycol. Citric Acid. Decyl Glucoside. Disodium Edta. Fragrance (Parfum). Glyceryl Behenate. Glyceryl Dibehenate. Polyacrylate-13. Polyisobutene. Polysorbate 20. Propylene Glycol. Sorbitan Isostearate. Tocopherol. Tocopheryl Glucoside. Tribehenin. Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Spray trupi (SPF 30)”

LART

×