- 20%

Avene – Rich Nourishing Revitalizing Cream

3,040 Lekë

Ky krem ndihmon në rikthimin e bukurisë natyrale të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme:

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avène – Rich Nourishing Revitalizing Cream

Një teksturë e pasur dhe kremoze e pasuruar me agjentë ushqyes dhe gjalpë Shea, e cila ofron rehati afatgjatë edhe për lëkurën më të thatë.

Ky krem ​​i pasur ushqyes rigjallërues ushqen, qetëson, mbron dhe rigjallëron lëkurën shumë të thatë. Ky trajtim kompenson mangësitë hidrolipide të lëkurës falë agjentëve ushqyes, të tillë si gjalpi Shea, i cili ofron rehati afatgjatë. Lëkura e ndjeshme, shumë e thatë dhe e lodhur, përfiton nga një teksturë kremoze, një ekstrakt natyral i manave të kuqe, një ‘përforcues’ për qelizat e lëkurës, një formë e qëndrueshme e vitaminës E antioksiduese dhe Ujit Termal Avène qetësues dhe zbutës.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastër.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Coco-Caprylate/Caprate, Dimethicone, Bakuchiol, Glyceryl Linoleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Simmondsia Chinensis Seed Oil), 1-2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Glyceryl Linolenate, GLyceryl Oleate, Glyceryl Palmitate, Glyceryl Stearate, GLycin Soja (Soybean) Oil (Glycine Soja Oil), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Sunflower Seed Oil), Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Lactic Acid, Mica, Palmitic Acid, PEG-7 Trimethylolpropane, Coconut Ether, Propylene Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Titanium Dioxide (CI77891), TOcopherol, Tocopheryl Glucoside, Tropolone, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Rich Nourishing Revitalizing Cream”

LART