- 20%

Avene – Regulating Deodorant Care Roll-on

1,360 Lekë 1,700 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Efektiviteti i deodeorantit Avene është i bazuar në kompleksin inovativ dhe të besueshëm, i përbërë nga Spherulits, i cili ka si veçori të çlirojë gradualisht dhe rregullisht kompleksin gjatë gjithë ditës.

Pa alkool, pa konservantë dhe pa kripera alumini, ai është qetësues dhe mbrojtës për lëkurat e ndjeshme, por gjithashtu shumë i këndshëm për tu përdorur.

Produkt hipoalergjik dhe jo komedogjenik.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

Avene Aqua, Isodecyl Neopentanoate, Cyclomethicone, Pentylene Glycol, Aqua, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, BHT, Citric Acid, Dimethyl Phenylpropanol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lysine, Polysorbate 60, Propylene Glycol, Sorbitan Stearate, Squalane, Zinc Ricinoleate.
Active Ingredients: Eau Thermale Avène 75%, Ricinoléate de zinc, Lysine, Sphérulites.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Regulating Deodorant Care Roll-on”

LART

×