- 20%

Avene – Qumësht i Butë Pastrues

1,920 Lekë 2,400 Lekë

Qumështi i butë pastrues Avene eleminon, pa irritime, papastërtitë e lëkurës dhe respekton filmin hidrolipidik.

(Gentle Milk Cleanser)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Avene – Qumësht i Butë Pastrues

Kremoz dhe i pasur me Ujë Termal Avene, Qumështi i butë pastrues Avene eleminon, pa irritime, papastërtitë e lëkurës dhe respekton filmin hidrolipidik.
Shume i butë, ai është i formuluar me përbërës aktivë që tolerohen shumë mirë për t’ju përgjigjur nevojave të lëkurave të ndjeshme që kanë tendencë të thahen.

 • Zbutës dhe kundër irritimeve falë sasisë së lartë të Ujit Termal Avene.
 • Pastrues: pa agjentë agresive pastrues, ky qumësht pastron në mënyrë perfekte fytyrën, sytë dhe buzët duke respektuar integritetin e lëkurës.
 • Hidratues: Falë formulës të pasur me përbërës aktivë hidratues, lë një ndjesi komforti gjatë gjithë ditës.

Hipoalergjike, jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me një pambuk në fytyrë dhe qafë.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). Mineral Oil (Paraffinum Liquidum). Propylene Glycol. Peg-6 Stearate. Peg-32 Stearate. 1,2-Hexanediol. Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. C12-20 Alkyl Glucoside. C14-22 Alcohols. Caprylyl Glycol Carbomer. Fragrance (Parfum). Palmitic Acid. Sodium Hyaluronate. Sodium Hydroxide. Stearic Acid. Paraben Free.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Qumësht i Butë Pastrues”

LART

×