- 20%

Avene – Physiolift krem nate

4,480 Lekë 5,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene – Physiolift Nuit 

Avène PhysioLift Night Smoothing Regenerating Night Balm është një kujdes i indikuar për të luftuar kundër shenjave të dukshme të plakjes, rrudhat e thella, humbjen e dendësisë dhe shkëlqimit. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ky trajtim forcon qëndrueshmërinë e lëkurës, zvogëlon rrudhat dhe relakson lëkurën, falë një kombinimi ekskluziv dhe të patentuar të përbërësve aktivë plotësues anti-plakje:

 • Ascofilline , përbërës aktiv anti-plakje , ndihmon për të korrigjuar humbjen e qëndrueshmërisë dhe për të zvogëluar rrudhat e theksuara.
 • Mono-oligometrat e acidit hialuronik, me madhësinë e tyre specifike, stimulojnë intensivisht sintezën natyrale të acidit hialuronik për të mbushur rrudhat dhe për ta rimbushur lëkurën dukshëm.
 • Rétinaldéhyde, dermatologjik anti-plakje aktiv me efikasitet të provuar klinikisht, zbeh rrudhat dhe vijat e holla dhe rigjeneron lëkurën.
 • HMC me efektet e tij detoksifikuese zbut tiparet dhe zgjon fytyrën.

I parfumuar me delikatesë, i pasur me ujë termik Avène qetësues, ky kujdes është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Toleranca e testuar në lëkurë të ndjeshme
 • Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksionit alergjik
 • Jo komedogjen

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Avene

Mosha

40+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Avene Thermal Spring Water, Isohexadecane, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, 1,2-Hexanediol, Tocopheryl Acetate, Ascophyllum Nodosum Extract, Ceteareth-33 Dimethicone Crosspolymer, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Hesperidin Methyl Chalcone, PVP, Red 33 (CI 17200), Retinal Sodium Hyaluronate, Water (Aqua), Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Physiolift krem nate”

LART

×