- 20%

Avene – Sapun për lëkura intolerante

664 Lekë

Pain Peaux Intolerantes

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe trup – Lëkura tepër të ndjeshme dhe të irrituara

Formulë me tolerancë të lartë për të pastruar me delikatesë fytyrën dhe trupin, pa sapun, pa parfum, pa paraben.Përmban agjentë pastrues shumë të butë dhe emolientë që rindërtojnë filmin hidrolipidik, me pH fiziologjîk për të respektuar në maksimum lëkurën.

Firma

Avene

Linja

Peaux Intolerantes

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Sapun për lëkura intolerante”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART