- 20%

Avene – Moisturizing Self-tanning Silky Gel

2,000 Lekë 2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene – Moisturizing Self-tanning Silky Gel

Krem vetë-nxirës që aplikohet në fytyrë dhe trup, e formuluar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme.

Ky xhel i mëndafshtë ju jep një efekt nxirës të vazhdueshem dhe natyral pa u ekspozuar në diell. Ju jep një nxirje graduale por gjithashtu hidraton lëkurën.

I pasur me ujë termal Avene, ky xhel ka veti zbutës dhe qetësues që lejon një tolerancë të lartë për lëkurat e ndjeshme.

Tekstura e lehtë dhe jo e yndyrshme, e le lëkuren me një aromë të lehtë.

 • Hipoalergjik. Jo komedogjenik.
 • E formuluar pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një shtresë të hollë, në mënyrë të zakonshme në fytyrë dhe /ose trup të pastër dhe të thatë.

Intensiteti dhe kohëzgjatja e ngjyrosjes varet nga sasia e përdorur.

Për të marrë një nxirje të qëndrueshme, aplikoni produktin për të marrë ngjyrosjen e dëshiruar, pastaj 2 deri në 3 herë në javë për mirëmbajtje.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Peg-4, Coco-Caprylate, Dihydroacetone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Erythrulose, Benzoic Acid, Blue 1 (CI 42090), Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum), Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil), Isohexadecane, Polysorbate 60, Red 4 (CI 14700), Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside, Water (Aqua), Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Moisturizing Self-tanning Silky Gel”

LART

×