- 20%

Avene – Moisturizing Melt-in Balm

2,480 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Moisturizing Melt-in Balm

Tekstura e pasur mbështjell lëkurën për elasticitet dhe rehati maksimale, ndërsa siguron mbrojtje antioksiduese. Formula jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse përthithet shpejt në lëkurë për të siguruar hidratim 24-orësh.

 • Ndihmon në përforcimin e barrierës natyrore të lëkurës
 • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbron kundër stresit oksidativ
 • I mbushur me aromë relaksuese trëndafili, jasemini dhe bergamoti

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni duke e masazhuar lehtë në lëkurë të pastër.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

250ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil (Butyrospermum Parkii Oil), Caprylic/Capric Triglyceride, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (Carthamus Tinctorius Seed Oil), Isopropyl Palmitate, C14-22 Alcohols, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzoic Acid, C12-20 Alkyl Glucoside, C20-22 Alcohols, C20-22 Alkyl Phosphate, Camelina Sativa Seed Oil, Caprylyl Glycol, Fragrance (Parfum), Glyceryl Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Peg-100 Stearate, Polysorbate 60, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Squalane, Water (Aqua), Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Moisturizing Melt-in Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART