- 20%

Avene – Men balsam after-shave

2,000 Lekë 2,500 Lekë

Avène Men After-shave Balm zbut menjëhere irritimet, parandalon riskun për baktere dhe rigjeneron indet e prekura nga brisku.

Përshkrimi i Produktit

Avene – Men balsam after-shave

Avène Men After-shave Balm zbut menjëhere irritimet, parandalon riskun për baktere dhe rigjeneron indet e prekura nga brisku.

I pasur dhe kremoz, formon një film mbrojtës dhe zbutës.

 • Zbutës: i pasur me Ujë Termal Avene. Zbut dhe qetëson lëkurën, duke dhënë në ndjesi freskie të menjëhershme.
 • Hidratues: formon një film mbrojtës në lëkurë, duke e hidratuar në thellësi.
 • Higjenizues: Triclosan redukton rrezikun e baktereve gjatë rruajtjes
 • Rigjenerues: Sucrafalte favorizon rigjenerimin e indeve të prekura nga brisku.

Pa alkool. Hipoalergjik. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas rruajtjes në fytyrë dhe qafë.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua) .Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil. Glucoside.Benzoic Acid.Bisabolol.Caprylic / Capric Triglyceride.Caprylyl Glycol.Disodium Edta.Fragrance (Fragrance) .Glyceryl Stearate.Hydroxycapric Acid.Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer.Isohexadecane.Peg-100 Stearate.Polysorbate 60.Sodium Hydroxide. Sorbitan Isostearate.Tocopheryl Acetate.Tocopheryl Glucoside.Water (Aqua)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Men balsam after-shave”

LART

×