- 20%

Avene – Locion pastrues për lëkura intolerante

1,520 Lekë

Lotion Nettoyante Peaux Intolerantes

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe sy – Lëkura tepër të ndjeshme dhe të irrituara

Locion shumë i pasur në Ujë Termal Avène qetësues dhe antiirritues i cili përmban një agjent pastrues shumë të butë me origjinë vegjetale, që respekton barrierën mbrojtëse kutane. Ka një përbërje të thjeshtë dhe freskuese, që e kthen pastrimin në një moment kënaqësie.
Mund të përdoret pa shplarje dhe të kombinohet me Ujë Termal Avène në formë spray. Fytyrë dhe sy.

Firma

Avene

Linja

Peaux Intolerantes

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Locion pastrues për lëkura intolerante”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART